event image event image

XXIII Spotkanie techniczne przedstawicieli transportu OSD i OSP
16-18 maja 2022 r., Licheń Sary

W dniach 16-18 maja 2022 r. w Licheniu Starym (Hotel Atut) odbyła się 23. edycja Spotkania technicznego przedstawicieli transportu OSD i OSP. Wzięło w nim udział 142 uczestników, z czego ponad 70 reprezentowało energetykę zawodową: Enea Operator, Energa-Operator, PGE Dystrybucja, Tauron Dystrybucja, PSE, a pozostali – producentów oraz dostawców pojazdów oraz osprzętu do nich. Wydarzenie, już tradycyjnie, miało przede wszystkim charakter wystawowy – przygotowano 16 stoisk promocyjnych. Spotkanie zakończył wykład Pana Sebastiana Chwalibogowskiego na temat przepisów związanych z transportem drogowym, zarządzaniem flotą, problemów związanych z interpretacją przepisów.

Stoiska promocyjne przygotowały firmy: 4x4 Terenowiec Sp. z o.o., AddSecure Sp. z o.o., ARCON, CARGOTEC Poland Sp. z o.o., Euro-Car Sp. z o.o., HEWEA Sp. z o.o., HIAB, INTRAK S.C., Kob-Crane Montaże Sp. z o.o., MAWA-TECH Stasikowski Sp. J., Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o., Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o., Mobilcar Spółka K.A., MODESTO, PRONAR Kawka S.J., Rhino, Team MP Sp. z o.o., TEKOM Technologia Sp. z o.o., WINDEX Andrzej Aszyk. Tym razem pogoda wreszcie dopisała, i zachęcała do spędzenia całego dnia na świeżym powietrzu i przyjrzeniu się ofercie wystawców.

Niektóre ze stoisk promocyjnych/pojazdów zaprezentowanych w trakcie tegorocznego spotkania

Mając nadzieję, że spotkanie było owocne, zarówno dla przedstawicieli energetyki, jak i dostawców pojazdów czy sprzętu specjalistycznego, serdecznie zapraszamy na kolejną edycję w maju 2023 roku.